Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej laureatem konkursu

2011-11-17
Zgodnie ze wspólnie realizowanym przez okręgi PZŁ włocławka, torunia i bydgoszczy "Programem Edukacji Ekologiczno-Łowieckiej" pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego wojewódzkie podsumowanie tej działalności w roku szkolnym 2010/2011 odbyło się w dniu 16 listopada 2011 roku we Włocławku, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta we Włocławku. Pragniemy poinformować, że do finałowej klasyfikacji z okręgu bydgoskiego zakwalifikowały się trzy szkoły (na 25 szkół biorących udział w konkursie na terenie okręgu bydgoskiego) :
* Zespół Szkół w Paterku -  K.Ł. Nr. 113 „Noteć” w Nakle nad Notecią,
* Szkoła Podstawowa w Kłębowie -  K.Ł. Nr. 120 „Bażant” w Sulinowie,
* Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej - K.Ł. Nr. 52 „Kujawskie” w Inowrocławiu.
Na spotkaniu laureatów nasze koło zostało wyróżnione za zajęcie XIII miejsca  wspólnie ze Szkołą Podstawową w Woli Wapowskiej. Koło otrzymało statuetkę oraz dyplomy. Szkoła otrzymała laptopa oraz dyplom a uczennice plecaki i dyplomy.
Pani Ewa Bednarska - nauczycielka realizująca program z ramienia szkoły wraz z wytypowanymi uczennicami biorącymi udział w uroczystości były mile zaskoczone.
Oprócz zaproszonych gości, reporterów i telewizji był koncert  Zespółu Reprezentacyjnego PZŁ pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka, występ uczniów ze szkoły z Kowala, nagrody i podziękowania dla laureatów (wygrała szkoła z Włocławka).
 
                                                                              Janusz Jakubowski

Komentarze