Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Przystrzeliwanie broni oraz wspólne spotkanie na strzelnicy 2024r

2024-06-12


Koleżanki i Koledzy,


Zarząd KKŁ nr 52 organizuje w dniu 21.07.2024r. (niedziela) o godz. 11:00 na strzelnicy w Łącku spotkanie członków naszego Koła.

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczne używanie broni i amunicji, a naszym obowiązkiem jest m.in. utrzymanie broni sprawnej technicznie oraz przystrzeliwanie broni co najmniej raz w roku.
Na miejscu będą obecni instuktorzy strzelectwa myśliwskiego z uprawnieniami do wystawienia stosownego zaświadczenia o przystrzelaniu broni, jeżeli ktoś jeszcze w tym sezonie tego nie zrobił.

Zaplanowane zostało również wspólne strzelanie konkurencji myśliwskich, a na zakończenie ognisko.
Będzie to znakomita okazja do wspólnej integracji połączonej z udoskonaleniem naszych umiejętności strzeleckich oraz nutą rywalizacji. W zeszłym roku było nas około 40 osób, a mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej!

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy kontaktować się z Łowczym. W celu usprawnienia organizacji prosimy wszystkich chętnych o zgłaszanie swojej obecności do dnia 14 lipca br telefonicznie lub sms.

Serdecznie Was ZAPRASZAMY wraz z rodzinami!

 

Do zobaczenia, Darz Bór!

 

Komentarze