Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Spotkanie i wspólna praca w obwodzie nr 202

2023-10-15

Koleżanki i Koledzy,

W dniu 14 października br Zarząd KKŁ zorganizował prace polegające na naprawie urządzeń łowieckich, ktore tego wymagały.
O godzinie 8:00 gotowi do pracy Koledzy spotkali się w łowisku zgodnie z planem i przeprowadzili naprawy.
Mimo, że tym razem frekwencja nie była wysoka udało się naprawić 8 ambon. Specjalne podziękowania dla Kolegi Patryka za przygotowanie i darowanie materiału w postaci desek, kontrłat oraz szczebli.
Z przykrością stwierdzamy, że liczba uczestniczących w pracach myśliwych nie była satysfakcjonująca co skutkowało odwołaniem zorganizowanego wcześniej podnośnika, który miał przyspieszyć i ułatwić prace związane z naprawami dachów.
Zarząd KKŁ ponownie przypomina, że na stronie internetowej Koła jest opublikowana lista ambon wraz z ich opiekunami.
Przypominamy również, że ich dobry stan techniczny to skuteczniejsza ochrona pól, a przede wszystkim nasze wspólne bezpieczeństwo!
Jeszcze raz apelujemy do Kolegów, którzy jeszcze tego nie zrobili, żeby do dnia 30 listopada br dokonali napraw uszkodzonych elementów w szczególności dachów i drabin lub ich wymianę.
Jeżeli któryś z Kolegów nie ma możliwości dokonać naprawy samodzielnie prosimy o kontakt z Łowczymi, którzy postarają się pomóc w organizacji prac lub materiału.

 

Darz Bór!
 

 

 

 

 

Komentarze