Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Spotkanie członków KKŁ na strzelnicy

2023-06-16

Koleżanki i Koledzy,

 

Zgodnie z planem na strzelnicy w Łącku w dniu 11 czerwca 2023r odbyło się spotkanie członków KKŁ, którzy na propozycje Zarządu KKŁ odpowiedzieli i zgłosili swój udział w wydarzeniu.

Udało się pod okiem instruktorów odbyć krótkie szkolenie, sprawdzić stan techniczny i przystrzelać broń kulową.

Kolejnym punktem programu były wybrane konkurencje śrutowe, gdzie klasa powszechna mogła sprawdzić się z naszymi mistrzami o puchar ufundowany przez Prezesa KKŁ.

Dwie grupy chętnych i gotowych do rywalizacji Kolegów przy pięknej, słonecznej pogodzie i w doskonałych humorach weryfikowali swoje umiejętności na osi i kręgu myśliwskim oraz na przelotach. Nie zabrakło również widowni, która dopingowała zawodników.

Choć pot leciał po czole, liczenie punktów było długie, a rywalizacja do ostatniego rzutka zacięta to udało się wyłonić najlepszych strzelców tego dnia.

Puchar Prezesa KKŁ trafił do zwycięzcy Kol. Adriana, kolejną pozycję wystrzelał Kol. Dawid, a tuż zanim „pudło”  uzupełnił Kol. Jarek.

Gratulujemy formy strzeleckiej zwycięzcom oraz pozostałym zawodnikom! Wyniki pokazały, że klasa mistrzowska nie została przyznana bez powodu, choć powszechna zaczyna ich gonić.

Po ogłoszeniu wyników przyszedł czas na odpoczynek i posiłek, który przygotowały nasze Panie oraz Kol. Tomek. Wspaniała atomosfera, ognisko i wspólne rozmowy trwały do wieczora.

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim współorganizującym ten dzień, a w szczególności niezawodnemu Kol. Markowi, który poprowadził strzelanie oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie posiłku dla wszystkich przybyłych.

Podsumowując ten dzień był bardzo udany, pełen dobrego nastroju, ciekawych rozmów i słonecznej pogody. Było nas łącznie z rodzinami około 40 osób i mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej, a okazja do kolejnego spotkania już niedługo – szczegóły wkrótce.

Poniżej zamieszczamy kilka migawek z tego wydarzenia.

 

Darz Bór!

 

 

 

 

 

Komentarze