Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Łącko - XI Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych

2011-05-28

28 maja 2011 na strzelnicy myśliwskiej w Łącku k/Pakości odbyły się XI Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych Okręgu Bydgoskiego. Nasze Koło reprezentowali Koledzy Tadeusz Głazowski, Bohdan Esze i Tomasz Oset. Na 21 startujących kół łowieckich nasze koło uplasowało się na 13 miejscu z wynikiem 435 pkt/600. Najlepszym z zawodników naszego koła okazał się senior Kol. Tadeusz Głazowski.

Natomiast 3 maja 2011 na VI Okręgowych Mistrzostwach w Strzelaniach Myśliwskich, nasze koło na 16 drużyn w klasie otwartej zajęło 4 miejsce (drużyna w składzie Jakub Mielcarek, Jarosław Nowiński, Michał Pawlaczyk) z wynikiem  1150pkt/1500 , a w klasie powszechnej 5 miejsce (drużyna w składzie Jarosław Nowiński, Michał Pawlaczyk i Sylwia Głazowska) z wynikiem 1048 pkt/1500 . Indywidualnie najlepszym zawodnikiem był Kol. Jakub Mielcarek, który w klasie mistrzowskiej zajął  8 miejsce.

Komentarze