Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Wycieczka edukacyjno-patriotyczna dla dzieci

2023-06-11

Koleżanki i Koledzy,

 

Chcemy Was poinformować, że naszemu Koledze Jurkowi GROBELSKIEMU udało się zorganizować wycieczkę  edukacyjno-patriotyczną do Warszawy dla dzieci klasy VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach.

Program wyjazdu został zrealizowany dzięki posłowi naszego regionu panu Janowi SZOPIŃSKIEMU. Jego zaangażowanie i uprzejme potraktowanie prośby Kolegi Jurka umożliwiło dzieciom z Jaksic głębsze poznanie historii parlamentaryzmu z jednoczesnym zapoznaniem uczestników z obiektami Sejmu i Senatu. Niespodzianką natomiast był obiad w restauracji poselskiej. Po zwiedzeniu obiektów parlamentu i obiedzie dzieci zwiedziły Muzeum Powstania Warszawskiego , gdzie zapoznały się tragicznym okresem w naszej historii.

Podziękowania kierujemy do  nauczycielek, uczestniczek „wyprawy”, p. Dyrektor Bernadety Kołodziejskiej  i p. Prezes Anity Budner oraz oczywiście do Kolegi Jurka!

Impreza ta została przeprowadzona w myśl kontynuowanej w  Kujawskim Kole Łowieckim nr 52 w Inowrocławiu drogi „MYŚLIWI DZIECIOM , DZIECI ZWIERZĘTOM..”

Poniżej zamieszczamy kilka migawek z wyjazdu.

 

Darz Bór!

 

 

 

 

 

 

Komentarze