Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

Wspólna praca członków KKŁ i nowe podsypy w obw. nr 204

2022-01-05

Koleżanki i Koledzy,

 

W dniu 05 grudnia 2021r w obw. nr 204 spotkali się chętni do pracy członkowie naszego Koła, którzy wzięli udział we wcześniej zaplanowanej akcji rozwiezienia i postawienia 14 –stu nowych podsypów dla zwierzyny drobnej w naszym łowisku (dwa dodatkowe, nowe podsypy trafią do obwodu nr 202). Jednocześnie wszystkie podsypy zostały zasilone ziarnem kukurydzy., a stare urządzenia wywiezione.

Powstały one z inicjatywy jednego z naszych Kolegów, który zasponsorował cały materiał na ich budowę, kolejny z naszych członków je zbudował oraz zapewnił ich transport do łowiska, następny z Kolegów zakupił karmę dla zwierzyny drobnej (ziarno kukurydzy), żeby finalnie grupa naszych członków uczestniczyła w rozwiezieniu i posadowieniu urządzeń w docelowych miejscach oraz wyłożeniu ziarna.

W ten sposób za pomocą pracy zespołowej mamy efekt wspólnego wysiłku w postaci nowych urządzeń, które w okresie zimowym są tak istototne dla zamieszkującej na terenie naszego łowiska zwierzyny drobnej.

Właśnie tego dnia pogoda zmieniała się na prawdziwie zimową, humory dopisywały, a nasze spotkanie zakończyło wspólne ognisko.

Dziękujemy WSZYSTKIM Kolegom zaangażowanym w ten projekt, za Wasz wkład wniesiony w jego realizację!

Poniżej zdjęcia z naszej wspólnej akcji.

                                                                                                                             Z myśliwskim „Darz Bór” Zarząd Kola

 

 

 

Komentarze