Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Aktualności

100 lat Kujawskiego Koła Łowieckiego nr 52 - Biesiada Myśliwska w obw. 236

2019-08-26

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

 

Zarząd Kujawskiego Koła Łowieckiego nr 52 w Inowrocławiu oraz Komitet Jubileuszowy przypomina, że dnia 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 13:00, przy domku „Osetyniec” w obwodzie 236 odbędzie się „Biesiada Myśliwska”.

Jest to dalszy ciąg obchodów 100-lecia naszego Koła. W obwodzie nr 236 prowadzimy gospodarkę łowiecką już ponad 50 lat. W tym okresie nawiązaliśmy ścisłą współpracę i przyjaźnie z leśnikami, rolnikami oraz miejscową ludnością, dlatego dla podtrzymania tradycji i dalszej, dobrej współpracy postanowiliśmy także w tym regionie zaznaczyć swoją obecność i zorganizować biesiadę myśliwską zapraszając gospodarzy i mieszkańców tych terenów.

Przewidujemy następujący porządek uroczystości:

  • Otwarcie oraz powitanie
  • Wystąpienie Prezesa Koła
  • Odsłonięcie oraz poświęcenie „kamienia pamięci”
  • Wręczenie dyplomów
  • Wystąpienia gości
  • Prezentacja sygnałów myśliwskich
  • Biesiada myśliwska

Apelujemy do wszystkich członków naszego Koła o liczny udział w tej uroczystości. W celach organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności do Kol. Szymona Siwa (tel. 609-033-907).

 

Darz Bór!

 

Przewodniczący Komitetu Jubileuszowego     Prezes KKŁ nr 52

                 Władysław Jakubowski                     Jerzy Masiota

Komentarze