Sprawdź pocztę
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
Kujawskie Koło łowieckie nr 52 w Inowrocławiu
powrót

Wykaz trofeów medalowych zdobytych w obwodach dzierżawionych przez KKŁ Nr 52 w Inowrocławiu

Wykaz trofeów medalowych zdobytych w obwodach dzierżawionych przez KKŁ Nr 52 w Inowrocławiu

Jelenie - Byki
Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Data zdobycia Liczba pkt CIC  Medal
1 Esze Bohdan Gniewkowo 1973 183,80 Brązowy
2 Esze Bohdan Gniewkowo 1975 181,23 Brązowy
3 Esze Bohdan Gniewkowo 1978 170,65 Brązowy
4 Oset Jan Gniewkowo 1982 198,15 Srebrny
5 Oset Jan  Człopa 1987 201,36 Srebrny
6 Makowski Janusz Gniewkowo 1994 186,35 Brązowy
7 Makowski Janusz Gniewkowo 1996 180,03 Brązowy
8  Świtek Jacek Gniewkowo  2005 173,28 Brązowy
9. Świtek Jacek  Gniewkowo 2006  177,45  Brązowy
10. Nadleśnictwo Człopa Człopa 2006 174,52 Brązowy
11 Chmielewski Henryk   Gniewkowo  2006  193,43  Srebrny
12 Świtek Jacek  Gniewkowo 2008 186,75  Brązowy
13 Świtek Jacek Gniewkowo 2009 197,07 Srebrny
14 Żyliński Marek Gniewkowo 2010 176,23 Brązowy
15 Makowski Janusz Gniewkowo 2011 175,90 Brązowy
16 Świtek Jacek Gniewkowo 2011 185,96 Brązowy
17 Mielcarek Jakub Gniewkowo 2012 184,32 Brązowy
18 Oset Tomasz Gniewkowo 2013 193,38 Srebrny
19 Żyliński Marek Gniewkowo 2014 180,73 Brązowy
20 Świtek Jacek Gniewkowo 2014 202,23 Srebrny

 

Sarny - Rogacze
Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Data zdobycia Liczba pkt CIC Medal
 1. Dziamski Zbigniew  Solec Kujawski 2002 129,25 Srebrny
 2.  Mielcarek Jakub  Solec Kujawski  2006  106,93 Brązowy
 3. Oset Tomasz Gniewkowo  2008 106,40 Brązowy
 4. Per Olesn  Solec Kujawski  2009 113,43 Brązowy
 5. Per Olesn  Solec Kujawski  2009 122,03  Srebrny
 6. Per Olesn Gniewkowo 2009 108,25 Brązowy
 7. Per Olesn Gniewkowo 2009 106,10 Brązowy
 8. Oset Tomasz Gniewkowo 2009 118,00 Srebrny
 9. Niemiec Sławomir Gniewkowo 2009 126,43 Srebrny
10. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2009 106,45 Brązowy
11. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2012 153,28 Złoty
12. Żyliński Marek Solec Kujawski 2012 112,55 Brązowy
13. Żyliński Dariusz Solec Kujawski 2012 116,65 Srebrny
14. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2013 154,47 Złoty
15. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2013 112,52 Brązowy

 

Dziki
Lp.  Myśliwy Nadleśnictwo Data zdobycia Liczba pkt CIC  Medal
 1. Laskowski Kazimierz Człopa

2007

112,45 Brązowy
 2. Jakubowski Władysław Człopa 2007 110,45 Brązowy
 3. Oset Tomasz Gniewkowo 2008 112,00 Brązowy
 4. Niemiec Sławomir Człopa 2009 113,16 Brązowy

 

Lisy
Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Data zdobycia Liczba pkt CIC Medal
 1. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2008 24,01 Brązowy
 2. Makowski Janusz Gniewkowo 2009 24,42 Brązowy
 3.

Makowski Janusz

Gniewkowo 2009 24,31 Brązowy
 4. Makowski Janusz Gniewkowo 2009 24,24 Brązowy
 5. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2010 24,97 Srebrny
 6. Mielcarek Jakub Solec Kujawski 2011 24,89 Srebrny

 

Borsuki
Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Data zdobycia Liczba pkt CIC Medal
 1. Mielcarek Jakub Solec Kujawski  2009 24,10 Złoty